MUDr. Richard SEDLÁK
Interní ambulance zajišťuje komplexní péči o pacienty s vnitřními nemocemi.
Provádí  předoperační vyšetření včetně odběrů, základní interní vyšetření, EKG, vyšetření srdeční činnosti i krevního tlaku.
V ambulanci je zaveden  objednávkový systém, proto je nutné, aby se pacienti k internímu vyšetření předem objednali na našem telefonním čísle.

Co potřebujete k vyšetření, přicházíte-li poprvé

Naši interní ambulanci můžete poprvé vyhledat i bez doporučení jiného odesílajícího lékaře, vždy je však nutné předchozí telefonické nebo osobní objednání.
Objednací lhůty jsou většinou do 14 dní.
K vyšetření se prosím dostavte alespoň 10 minut předem, abychom mohli do databáze zanést Vaše údaje. S sebou si vezměte kartičku zdravotního pojištění vydanou Vaší zdravotní pojišťovnou.

Co potřebujete k internímu předoperačnímu vyšetření

Jakmile se dozvíte termín Vaší operace, co nejdříve nás kontaktujte pro termín interního předoperačního vyšetření.
K předoperačnímu vyšetření budete potřebovat VŽDY poukaz odesílajícího lékaře, ať už Vašeho registrujícího praktického lékaře nebo jiného lékaře žádajícího předoperační vyšetření.
K většině zákroků budete potřebovat laboratorní odběry ne starší než 21 dní, RTG plic u pacientů starších 40 let, ne starší než 6 měsíců, a vlastní interní vyšetření, ne starší než 14 dní.
Potřebné laboratorní odběry a RTG můžete absolvovat cestou svého praktického lékaře a k internímu vyšetření si je pouze přinést, nebo Vám můžeme vše provést v rámci našeho vyšetření. V tom případě informujte prosím předem, že budete potřebovat nejprve odběry a RTG a teprve následně interní vyšetření.
Někteří pacienti vyžadují speciální předoperační přípravu (diabetici, pacienti léčení warfarinem apod.). Informujte se s dostatečným předstihem kdo a jak tuto přípravu zajistí, zda Váš praktický lékař nebo my v rámci předoperačního vyšetření.

Potom pro takovou přípravu potřebujeme dostatečný časový prostor!
INTERNÍ AMBULANCE
PROSTĚJOV
MUDr. Martina JANEČKOVÁ
MUDr. Jana KLEINEROVÁ
MUDr. Iva ZLÁMALOVÁ
PROSTĚJOV - ULTRAZVUKOVÉ PRACOVIŠTĚ
LUTÍN - INTERNÍ A DIABETOLOGICKÁ AMBULANCE
MUDr. Markéta DUDKOVÁ